O NÁS

O nás a naší historii:

Jsme pražský sportovní klub thajského boxu (nebo-li thai boxu, muay thai), MMA a plnokontaktního kickboxu K-1. Vychovali jsme profesionální i amatérské Mistry světa, Mistry Evropy i národní šampiony. Jsme tým přátelských lidí plných ambicí. Milujeme sportovní život a cestu za sny. Vyznáváme pracovitost, neústupnost a poctivost v životě i vztazích. Žijeme bojovými sporty. Každým dnem našeho života myslíme na to, jak se stát nejlepšími bojovníky. Vítáme budoucí šampiony, ale i přátelské lidi, co chtějí jen kondičně trénovat. Ty, kteří touží (stejně jako my) překonávat sami sebe... v tréninku i v životě. Ty co sní a sny žijou.

Naše historie sahá do konce devadesátých let (1999), kdy Josef Mudroch založil oddíl kickboxu TJ Auto Škoda (Fanatic gym) v Mladé Boleslavi. Od roku 2006 pak dále působil v Praze jako trenér kickboxu (Holmes place Anděl, BBC) a v roce 2009 zde založil s Lucií Mudrochovou sportovní klub Mudroch team. Vlastní prostory jsme otevřeli v roce 2013 v Malátově ulici a po roce se přestěhovali na současnou adresu. Naše boxerna se nachází na Smíchově (Křížová 6, Praha 5).

Naše lekce jsou otevřeny pro všechny zájemce bez omezení věku - muže, ženy, juniory a děti. 

Přijímáme členy po celý rok. Pro úplné začátečníky jsou otevřeny tréninky pro "nováčky" - nábor. Otevřené pro nováčky jsou i hodiny MMA viz.: http://mudrochteam.cz/cz/rozvrh/, kam lze přijít kdykoliv bez předchozí domluvy s trenéry. Pouze trénink zápasníků není přístupný nováčkům. Na jeho lekce mohou chodit pouze zápasníci a po domluvě s hlavním trenérem i ostatní pokročilí či členové ze spřátelených klubů.

Na první trénink s sebou potřebujete pouze sportovní oblečení (trénuje se bez bot na speciální podlaze). Nemusíte se předem nijak kondičně připravovat a ani být doposud sportovci. Vše vás rádi naučíme.  Chcete-li trénovat individuálně na soukromých hodinách, prosím, kontaktujte nás na tel. 776 597 008 a rádi vám domluvíme Váš osobní trénink. A jak vypadají naše lekce? Skládají se z rozcvičení, strečinku, technických a kondičních cvičení, práci na boxerských pytlích, lapách a u pokročilých sportovců i z tréninkových zápasů (sparingů). Naše tréninkové video můžete zhlédnout zde http://www.youtube.com/watch?v=MiruEGqJGyo

 

Organizační struktura klubu

SK Mudroch team, z. s., 
soukromý klub bojových sportů, sportovní oddíl thajského boxu a kickboxu

Manager klubu: Lucie Mudrochová (mudrochovalucie@gmail.com, tel.: +420 776 597 008)

Hlavní trenér: Josef Mudroch (tel.: +420 774 77 99 77)

Galerie

Thai box - kick box, Praha 5 - Smíchov Trénink thai box - muay thai - kick box, Praha 5 - Smíchov Trénink thai box - muay thai - kick box, Praha 5 - Smíchov Trénink thai box - muay thai - kick box, Praha 5 - Smíchov Boxerna - mapa areálu, Křížová 6, budova F Dárkový poukaz - tréninky thaibox, kickbox Praha 5, Smíchov - Mudroch team

copyright (c) Mudroch team 2013

Facebook  YouTube.com  tel.: 776 59 70 08, e-mail: mudrochovalucie@gmail.com

Webdesign: Lukasdesign.cz