NOVINKY

Kdy a kde se bude trénovat?

Rozhodli jsme se využít z jiné stránky nynější "koronavirové" situace. Všichni znáte opatření vlády... Raději ponecháváme tři tečky na další pokračování věty, o tom co si o těchto zásazích do svobody myslíme.

Bylo povoleno (strašná slova v demokratické společnosti) otevřít fitness centra. Nejdříve jsme volali sláva (to nám sebrali a teď nám hází rádoby pamlsky), ale pak zazněl dodatek "Bez sprch, šaten,  bez kontaktu, malé skupiny a k tomu ty ROUŠKY". Děkujeme za tuto malou svobodu (opět musíme konstatovat, že to zní strašně... ), ale to je trochu podivné povolení. Totalitní režim i rozkrádání státu jsme tu už měli, pamatujete? Nepřipomíná vám to trošku něco? Co s tím? Myslíme teď co s tréninkem (se státem to je horší).

Rozhodli jsme se trénovat individuálně (soukromé tréninky) nebo v malých skupinkách, nejlépe venku nebo v otevřených prostorech. A rozhodli jsme se přestěhovat. A to nejen z těchto důvodů. Sportem žijeme a nemíníme přestat. Napište nám do zpráv (FB, IG, SMS) nebo zavolejte a domluvíme si trénink. 

A abychom neodbočovali... Ano, stěhujeme se. Když musíme mít zavřeno, tak chceme něco nového vybudovat a posunout se "z místa". Jsme jen sportovní klub a ekonomicky by nás položilo, držet nájem více měsíců. Navíc v našem areálu nám v posledních měsících velmi ztížili podmínky. Zatím jsme ještě v naší staré tělocvičně, ale začneme věci balit do krabic. Novou adresu oznámíme po podepsání smlouvy. A máte se na co těšit. 

Skupinové lekce s vetším počtem lidí v naší staré podobě však nelze provozovat. Doufáme, že nám je co nejdříve povolí. Dětské lekce stejně jako školy a ostatní kroužky jsou také striktně zakázány. Zbývá říct "Ach jo (nebo něco sprostého?)!" Nebudeme však "achichovat" a počkáme na den D (opět strašně se to píše... zase to otřásá svobodou). Nemůžeme se už dočkat. Lidi totiž potřebují lidi, potřebují žít a dýchat. Lidé potřebují i bojovat, pane premiére. 

Vidíme se na tréninku :-). 

<< zpět na výpis novinek

Diskuze

VIDEOGALERIE

VÍCE VIDEÍ

FACEBOOK

AKCE

copyright (c) Mudroch team 2013

Facebook  YouTube.com  tel.: 776 59 70 08, e-mail: mudrochovalucie@gmail.com

Webdesign: Lukasdesign.cz