NOVINKY

Night of Warriors Liberec

Night of Warriors Liberec .... dobrá gala, dobrá atmosféra a nabídka pro naši Lucku Mudrochovou s velmi dobrou soupeřkou z Francie na zápas MMA.

Naše soupeřka se jmenovala Maguy Berchel a její rekord byl 9:3. Nicméně Lucka už dlouho tvrdí, že nechce soupeřky z české republiky, ale dobré a známé soupeřky z venku. To nám dává smysl daleko více ...

V den vážení jsme se dozvěděli, že zápas není v - 60kg, ale v -57kg a tak jsme ještě zkoušeli nemožné.  I když to nakonec za nás vyřešil promotér akce a vysvětlil naši soupeřce, že to není naše chyba, ale nedorozumění. Tak nás to stálo strašně moc a to se ukázalo až druhý den :-(.

V den zápasu jsme se neustále přesvědčovali, že to bude dobré, ale už při rozcvičení nám bylo jasné, že Lucka není zdaleka 100% ready. 

Fight : Plán jsme měli to držet co nejdéle v postoji a tam se nám i dařilo. Při prvním kontaktu v klinči se Lucka ujistila, že je silnější a přestala se bát jít se soupeřkou na zem. Bohužel, ale Lucce scházela ta hbitost na zemi a spadla soupeřce do pasti ze, které se snažila utéct. Bohužel, ale při třetí změně a snaze utéct z pozice už soupeřka Lucku chytla velmi dobře a po chvilce ji donutila odplácnout. 

Pro nás prohra na RNC a zjištění, že si musíme dávat větší pozor na informace o váze a vše kolem toho. Trénujeme dál a uvidíme co život bojovníka přinese. 

<< zpět na výpis novinek

Diskuze

Galerie

copyright (c) Mudroch team 2013

Facebook  YouTube.com  tel.: 776 59 70 08, e-mail: mudrochovalucie@gmail.com

Webdesign: Lukasdesign.cz