NOVINKY

Bigger's Better Boxing Kladno

Organizace Bigger's Better poprvé zavítala do ČR. Promotér této akce, Pavel "Hakim" Majer si vzpoměl i na naši Zaru Appakovou a se mohla poprat v tomto vekém, dívčím turnaji o pás šampiónky.

Město Kladno hostilo tuto světovou akci a tento  známý turnaj děvčat. Za náš klub a poprvé i za českou republiku zde mohla startovat i naše Zarina Appakova. V turnaji je nominovaných osm děvčat a za jeden večer musíte odbojovat tři vítězné zápasy a teprve potom se stanete vítězem celé akce.

Vážení proběhlo den předem a boxovalo se ve váze -62 kg a to nebylo pro naši Zaru žádným problémem.

Celý turnaj měl velmi kvalitní obsazení a tak nebylo jak spekulovat koho dostat na první los. Nakonec nám loterie nahrála velkou favoritku ze Slovenska Lucii Szábovou. 

Samotný zápas : Věděli jsme, že soupeřka je zkušená a tak taktika zněla tlačit se do boxerských výměn a snažit se vyčerpávat naši oponentku do nadcházejících kol. Soupeřka bojovala tvrdě a naše Zara se snažila plnit plán na 100%, ale bohužel i jí docházeli síly a nakonec ji uzavřelo šanci na postup v turnaji trochu, nešťastné počítání deset sekund před koncem třetího kola. 

Nevadí, protože zápas to byl parádní a nás může těšit, že nakonec celý turnaj vyhrála Lucie Szábová a nás hřeje na prsou, že nás porazila vítězka celého turnaje.

<< zpět na výpis novinek

Diskuze

Galerie

copyright (c) Mudroch team 2013

Facebook  YouTube.com  tel.: 776 59 70 08, e-mail: mudrochovalucie@gmail.com

Webdesign: Lukasdesign.cz