NOVINKY

K-1 liga Vysoké Mýto

Další kolo ligy v K-1 a tentokrát ještě možnost startu na národním poháru. To vše během jednoho výjezdu do Vysokého Mýta.

Poslední kolo K-1 ligy před létem a do toho možnost startu na národním poháru ...

Za náš klub zde startovali, Michala Bendlová, Lucka Mudrochová (jmenovkyně zkušenější Lucky Mudrochové), Ondra Tauchman a poprvé v disciplíně kicklight Vika Bulič.

Fight č.1. : Ondra Tauchman ... Dobré první kolo pro našeho Ondru. Bohužel ve druhém a ve třetím kole Ondra trochu přistoupil na zmatečný styl soupeře a nakonec se ještě zapotil aby uhájil výhru. Nicméně výhra pro nás 2:1 na body.

Fight č.2. : Lucka Mudrochová ... První zápas a klasická nervozita, která vyčerpává více než samotná soupeřka. Naštěstí Lucka nazbírala hodně bodů lowkicky během zápasu a i když nakonec docházela kondice, tak i Lucka utrhla těsnou, ale zaslouženou výhru 2:1 na body na svou stranu.

¨Fight č. 3. : Míša Bendlová ... Míša roste zápas od zápasu a tak jsem si dovolil pro Michalu zvolit trochu těžší soupeřku kvalitou a zkušenostmi. Nicméně Míša držela na 100% taktiku a nasazení měla jak soustředěné zvíře až do konce! Dokázala, že její výkonnost je vyšší a že stále na sobě pracuje. Výhra pro Míšu 3:0 na body.

Fight č.4. Vika Bulič ... Vika a její první zkušenosti a tentokrát i pro nás neznámý kicklight. Její soupeřka nadstardantně zkušenější a už v této disciplíně velmi úspěšná. Vika se však nezalekla a šla do tohoto zápasu bez zaváhání. I když jsme nakonec prohráli, tak to hodnotím opravdu jen jako zkušenost před prvním zápasem naší Viky v pravidlech K-1. 

Děkuju všem za podporu, za fandění a zápasníkům za předvedené výkony.

<< zpět na výpis novinek

Diskuze

Galerie

copyright (c) Mudroch team 2013

Facebook  YouTube.com  tel.: 776 59 70 08, e-mail: mudrochovalucie@gmail.com

Webdesign: Lukasdesign.cz