NOVINKY

PCF 20 Poprad

Našemu klubu se dostala nabídka na zápas v pravidlech mma od nejstarší slovenské organizace PCF. Nabídku jsme dostali pro našeho Filipa Hučína a to ve váze 65,8kg.

PCF 20 byla TOP akce a nám bylo velkou ctí zde zápasit. Proti našemu Filipovi stál Leonard Spišský, který je považován za velký talent sloveského mma. Do dalekého Popradu jsme se vydali ve složení ... Filip Hučín, Pepa Mudroch, Lucie Muidrochová, Lukáš Mistr a nakonec náš objetavý řidič a kamarád Jirka Strašák. Cesta nebyla vůbec snadná, protože D1 má pokaždé své úskalí. Tentokrát nám cesta trvala devět hodin :-(.

Filip druhý den udělal trochu složitěji váhu a potom už jen regenrace a soustředění se na těžký zápas.

Samotný galavečer byl na vysoké úrovni a zázemí a vše kolem mělo svou úroveň.

Jak probíhal samotný zápas? Filipovi se vůbec nedařilo dostat do zápasu a všude byl o kousek později než jeho soupeř. Ten byl naopak velmi soustředění a na Filipa velmi dobře nažhavený. Po druhém kole už rozhodčí nepustil Filipa do možnosti pokračovat pro podezření zranění lícní kosti a tak bylo všemu očekávání konec. Musím říct, že jsem ještě takhle Filipa neviděl a myslím, že si právě tento den vybral svůj den blbec. Nevadí, protože oba borci jsou ještě velmi mladí a věřím, že se jejich cesty ještě někdy střetnou. 

<< zpět na výpis novinek

Diskuze

Galerie

copyright (c) Mudroch team 2013

Facebook  YouTube.com  tel.: 776 59 70 08, e-mail: mudrochovalucie@gmail.com

Webdesign: Lukasdesign.cz