NOVINKY

Noc Bojovníků Dobříš 4.

Kousek od Prahy leží městečko Dobříš a v něm se už po čtvrté konal galavečer s názvem Noc Bojovníků. Za náš klub se na této akci předvedla naše "Kazachstánská" bojovnice Zarina Appakova.

V Dobříši celou tuto akci organizuje Alex Chocholouš a musím říct, že to dělá velmi dobře. Tento rok nám byl nabídnut zápas pro Zaru v plných pravidlech muay thai proti Věře Korbášové. Naše soupeřka je v této disciplíně mistryně republiky CMTA a to je jediná muay thai organizace u nás v ČR. Zara startovala poprvé i v kategorii -57kg a musím ji pochválit za 100% přístup při dělání váhového limitu.

Do zápasu jsme možná pro některé mohli nastupovat jako menší favorité, nicméně příprava byla velmi kvalitní a šly jsme si pro výhru.

Zara se od začátku prosazovala lepším boxingem a snažila se kombinace zavírat kopy. Naše soupeřka chodila do klinčů a snažila se neustále prosadit lokty, ale na to jsme trénovali a tak se nám dařilo limitovat hru naši oponentky. Po velmi pěkném, rychlém a tvrdém zápase nakonec Zara vítězí jasně na body a my můžeme a to taky děláme, hooodně slavíme.

Chci poděkovat promotérovi akce za možnost zde zápasit, samozřejmě Zaře za krásný boj a všem ostatním za podporu a fandění.

<< zpět na výpis novinek

Diskuze

Galerie

copyright (c) Mudroch team 2013

Facebook  YouTube.com  tel.: 776 59 70 08, e-mail: mudrochovalucie@gmail.com

Webdesign: Lukasdesign.cz