NOVINKY

Nová klubová trička k prodeji

Už bylo načase vyměnit šatník, aneb nová klubová trička jsou v boxerně k prodeji! Máme nové logo pro tuto kolekci a můžeme zase reprezentovat tým v lepším "obalu".

Barvy triček jsou nejen klasické - černá a bílá, ale vybrali jsme i sytou modrou s potiskem alá "superman". Máme velikosti od 4 let věku, střihy dětské, dámské i pánské. Motivem je zdůraznění vyrůstající nové generace klubu a další zaměření na zápasy MMA. Ústředním logem je červená panda jako symbol a nápisy Mudroch team, thai box, mma a MMA new generation.

Cena triček je dotována sponzory: dámská a pánská 350,- Kč/ks

Dětská trička jsou trošičku jiná (přizpůsobená dětské velikosti) a je jich jen omezený počet, jsou bez potisku zad. Vytisknuty jsou pouze pro radost našich dětí, Cena dětských triček: 300 Kč/ks.

Budeme ze srdce rádi, když je uvidíme na vás nebo vašich přátelích. Pokud máte fotku, rádi ji nasdílíme na sociálních sítích. A brzy je na nás také uvidíte v televizních přenosech. Koukněte do galerie a nebo přímo vyzkoušejte na tréninku v gymu. 

A hlavně ještě poděkování... Mockrát děkujeme našim sponzorům za dlouholetou a přátelskou podporu klubu, a to že můžeme za výtěžek něco nového koupit pro vás na tréninky. Díky patří chlapům z Farm frites, partě z Magnas media, Jirkovi Kotvovi a jeho KP servisu, Ondrovi Gudejlovi a rodině - Dentures, Tomáši Freundovi a jeho Amazing parkett a taky obchodu Fighter store. Věříme, že se vám trička líbí.

 

 

<< zpět na výpis novinek

Diskuze

Galerie

Mudroch team, thajský box, MMA Praha Mudroch team, thajský box, MMA Praha Mudroch team, thajský box, MMA Praha

copyright (c) Mudroch team 2013

Facebook  YouTube.com  tel.: 776 59 70 08, e-mail: mudrochovalucie@gmail.com

Webdesign: Lukasdesign.cz