NOVINKY

MMA - chcete začít trénovat?

MMA je pro ty co tápou, sportovní boj v oktagonu (kleci). Potkávají se zde bojovníci ze všech bojových umění. Proto název Mixed martial arts (MMA - smíšená bojová umění).

Je to dokonalá výzva se porovnat a probudit v sobě odvahu a touhu vítězit, tváří tvář, člověk proti člověku. Jedná se o nejrychleji rostoucí sportovní odvětví současnosti a pokud jste viděli Conora Mc Gregora a UFC, už víte o čem je řec. Ale asi ani tyhle řádky nečtete náhodně? Zajímává-li vás tato stránka lidské podstaty, máte v sobě touhu zkusit jaké to může být...

... přijmout tu největší výzvu, co vás i v moderním "uměle chráněném" světě může potkat. Čestně, sportovně a i když se strachem. Každý totiž máme strach a jen ti nejodvážnější ho chtějí překonat. Začněte s ním pracovat teď, buďte připravení a předcházejte situacím v životě, které můžou nastat. Umějte bojovat. Naučíme vás to. Do života a i třeba kvůli snu být šampionem. Staňte se jím.

Uvítáme úplné nováčky a začátečníky (muže i ženy od 14 let). Skladba tréninků je všestranná (boj v postoji, na zemi,wrestling, koordinační cvičení, silová cvičení ... atd.).Jsme však zaměřeni nejvíce na boj v postoji (vycházíme z thajského boxu). A kdy přijít? Co nejdříve. Nemusíte se však předem nikde přihlašovat ani rezervovat hodinu. Stačí dorazit nebo v případě dalších otázek, nás můžete určitě kontaktovat zde: http://mudrochteam.cz/cz/kontakt/. Pro všechny úplné začátečníky, nepolíbené bojovými sporty, doporučujeme návštevu lekcí thajského boxu (náboru), kde si nejprve trochu přiblíží bojový postoj.

Tréninky jsou vypsány na tyto časy: 

ÚT - 19:15 - nábor

ČT - 19:15 - nábor

PO - 18:00 - MMA zápasová příprava

Na první hodiny potřebujete pouze sportovní oblečení (triko s rukávy, ještě lépe elastický rashguard a kalhoty nebo kraťasy) a touhu se něco nového naučit. 

<< zpět na výpis novinek

Diskuze

VIDEOGALERIE

VÍCE VIDEÍ

FACEBOOK

AKCE

copyright (c) Mudroch team 2013

Facebook  YouTube.com  tel.: 776 59 70 08, e-mail: mudrochovalucie@gmail.com

Webdesign: Lukasdesign.cz