NOVINKY

Bigger's better, Bulharsko

Aneb měli jsme tu čest být součástí show Bigger's better asociace WKN. Tentokrát to byla dívčí válka - aneb Girl power 3 na pobřeží Bulharska, a to přímo u moře.

Tuto válku hostila zahrada Casina Platinum na Slunečném pobřeží a bylo tu pěkné horko v ringu i mimo něj. Sázky tu ostatně také probíhaly, ale to především v ruletě a kartách. Show byla v přímém přenosu pro bulharskou i francouzskou televizi (asociace WKN je činná ve Francii a celý přenos byl moderován jak bulharsky, tak i francouzsky). A proč jsme tu byli?

Samozřejmě boxovat. S Luckou Mudrochovou. Ve váze do - 61 kg dle pravidel K-1 kickboxu. A byla to rovnou 8 členná pyramida evropských elitních zápasnic. Představovat všechny jejich tituly by vydalo na celé stránky. Každá skvělá, nic lehkého. Jednotlivé zápasy byly rozlosovány až na vážení.

Co tomu všemu předcházelo? Opět první boj přišel s váhou. Dehydratace ve vedru si žádá o úpal. Ale všechno jsme zvládli a i když nebyla ani vana na shazování a sauna měla pouze 55 stupňů, nakonec jsme improvizací srazily přebytečných 5 kil. Kdo někdy shazoval před zápasem, ví jaké stavy lze vytrpět ... Přeci jen u moře bez vody to není úplně lehké. S prvním douškem však byly všechny útrapy pryč a už jsme se mohli "těšit" na zápas.

Vážením jsme prošli a vylosovali nám naši starou známou soupeřku z Bosny. Myslím, že si tak přála odvetu až ji štěstí/neštěstí přihrálo los v naší podobě. Nadšená však moc nebyla a ani my ne. Stojanovič je několikanásobná balkánská šampionka v K-1, evropská profesionální šampionka v MMA a určitě to není lehká zápasnice. My na ni však recept měli. Lucka byla komplexnější v kombinacích. Čekali jsme její rychlý nástup, ale ten nenastal. Byla obezřetná, což se jí nakonec nevyplatilo. Vyhráli jsme a za dva zápasy nás čekala vítězka dalšího 1/4 finále.

Do semifinále k nám postoupila Turkyně Irem Akin. Přijela s rodiči a sestrami, trenéra ji suploval belgický trenér původem z Turecka. Se svým světovými tituly IFMA a 120 zápasy téměř nikoho nepotřebovala. V prvním kole nám však utekla bodově. Byly to její naskakované velmi tvrdé roundkicky a méně konter Lucky. Možná jsme se nechali zpočátku trošku zaskočit. V dalších kolech se již začaly body přičítat nám, proběhly opravdu ostré výměny a "otřesy", ale nestačilo to na jiný verdikt. Nakonec vyhrála protistrana 2:1. V semifinálových kolech nešlo boxovat extraround. Možná by si zápas zasloužil ještě jedno kolo. Irem si od Lucky odnesla klepnuté zuby z kolena na hlavu a nakopanou holeň z našich bloků. Lucie byla jen "standartně" otlučená. 

Celou pyramidu pak Irem Akin vyhrála. Ve finále trošku protlačovali domácí bulharskou boxerku, ale Turkyně byla přesvědčivá a tvrdá. Bulharka ostatně skončila s malinko větší hlavou než před začátkem zápasu :-). 

Po našich zápasech a přízni fanoušků i  chvále pořadatelů jsme měli ještě den na to užít si "pouť" jménem Bulharsko. Ostatně labutě a jiné atrakce tu byly všude, jak to mají Bulhaři rádi. Líbilo se nám tu a boxovalo se super skvěle. Forma byla vyladěná a z těch 8 holek zdolala pyramidu ta, co chtěla nejvíc. A byly jsme ji sakra v patách. Ale vezeme si i výhru a bronz! A teď vzhůru do dalších bojů, protože tohle byla skvělá průprava na další naše vítězství!

<< zpět na výpis novinek

Diskuze

VIDEOGALERIE

VÍCE VIDEÍ

FACEBOOK

AKCE

copyright (c) Mudroch team 2013

Facebook  YouTube.com  tel.: 776 59 70 08, e-mail: mudrochovalucie@gmail.com

Webdesign: Lukasdesign.cz