CHCI TRÉNINK

Předpokládáme, že jste u nás nikdy ještě nebyli a třeba je tohle i váš první kontakt s bojovými sporty. Jestliže zvažujete začít trénovat, jste tu správně. Členy přijímáme po celý rok. Naše lekce jsou otevřeny pro všechny zájemce od 6 let - muže, ženy, juniory a děti (pro úplné začátečníky i pokročilé). Horní věková hranice není vymezena, zdravotně však musíte být schopni zvýšené tělesné námahy.  

Co u nás trénujeme?

Thajský box a kickbox. Jestliže pořád přesně nevíte co si pod těmito sporty představit, vzpomeňte si na sportovní záznamy, kde se v ringu boxuje i kope. Pro představu tréninku si vybavte hollywoodské filmy s boxerskou tématikou. Podobně jako ve filmech vypadá i trénink našich bojových sportů. Učíme se ale nejen boxerské údery, ale i kopy (narozdíl od klasického boxu, kde se pouzívají jen údery rukou). Na tréninku se nemusíte bát nějaké "rvačky". Začátečníci u nás určitě nezápasí. Pokud nic neumíte, bylo by zbytečné to zkoušet. Učíme se vše postupně. A i v kondiční podobě. A jak trénink vypadá? Trénujeme techniky do vzduchu, do boxerských pytlů, nacvičujeme ve dvojicích, posilujeme, cvičíme koordinaci i postřeh...

Jak začít trénovat?

Trénujeme v boxerně v Braníku blízko Vltavy (X-fitness, Branická 48). Stačí si rezervovat trénink a dorazit. S sebou stačí pouze sportovní oblečení (cvičí se bez bot). Vedeme několik forem lekcí od individuálních po skupinové (podrobnosti se dočtete níže), které si můžete zarezervovat  na formuláři vpravo nebo nám zavolat / napsat na:

Tel.:   776597008                

E-mail: mudrochovalucie@gmail.com

Skupinové tréninky

Tréninky otevřené veřejnosti. Tyto lekce jsou pro ty z vás, co chcete trénovat ve větší skupině a také pro úplné nováčky/začátečníky. Vhodné od 13 let.

V současnosti vypisujeme pouze tyto termíny:

PONDĚLÍ: 19:00 - THAJSKÝ BOX

STŘEDA: 19:00 - THAJSKÝ BOX

Na recepci ohlašte, že jdete na trénink thajského boxu s Mudroch teamem.

Cena: 200 Kč/trénink (členský příspěvek)

Malé skupiny

Vhodné pro lidi, co chtějí trénovat v menší uzavřené skupině (4 - 8 osob). Skupinky jsou rozděleny dle pokročilosti a účast v nich je podmíněna osobní dohodou s trenérem.

Termíny: Tréninky probíhají během celého týdne od 7:00 - 21:00 (dle obsazenosti). Po dohodě lze vypsat i úplně novou skupinu pro nováčky, například pro kolegy z firmy či rodinu, pokud bude mít skupina minimálně 4 členy.

Pokud máte zájem o tuto lekci, je nutné se osobně dohodnout s trenérem nebo nejlépe absolvovat u nás některý z tréninků (veřejný či individuální), abychom znali vaše fyzické schopnosti. Lekce jsou určeny pro vážné zájemce a pouze pro dlouhodobější spolupráci.

Cena: od 250 Kč/osoba (členský příspěvek)

Individuální lekce

Tréninky pro 1-3 osoby probíhají během celého týdne od 7:00 do 21:00 vždy po dohodě s trenérem. Pokud máte o tyto tréninky zájem, poprosíme Vás o kontaktování na tel.: 776597008

Dětské lekce

Tyto tréninky jsou otevřeny dětem od 6 let, kteří již nastoupili na ZŠ. Horní věková hranice je 12 let. Starší žáci už chodí jako junioři mezi dospělé. Tréninky se otevírají od středy 8. 9. 2021 a každé

PONDĚLÍ: 16:00 - 17:00

STŘEDU: 16:00 - 17:00

Více o těchto lekcích naleznete zde:

http://mudrochteam.cz/cz/detske-lekce/

 

REZERVACE TRÉNINKŮ

Pro rezervaci nás, prosím, kontaktujte zde na kontaktním formuláři vpravo či nám rovnou zavolejte

Tel.: 776597008

       774779977

E-mail: mudrochovalucie@gmail.com

KONTAKTUJTE NÁS

* Takto označená pole jsou povinná.
Prohlašuji, že jsem se seznámil s obsahem čestného prohlášení a souhlasím s poskytnutím osobních údajů v rozsahu a pro účely uvedené v čestném prohlášení.
captcha

copyright (c) Mudroch team 2013

Facebook  YouTube.com  tel.: 776 59 70 08, e-mail: mudrochovalucie@gmail.com

Webdesign: Lukasdesign.cz